Ametlik osa meie jaoks läbi

Ametlik osa on nüüd meie jaoks läbi ja see aasta võitjaks ei tulnud. Võitjatele oleks muide auhinnaks 5000 eurot laenu ettevõtte arendamiseks. Eelmise aasta võitjad, kelledest üks oli Eestist, ei võtnud näiteks raha vastugi.

Käisime siis hoopis selles samas supermarketis, mille ukse taha ma pühapäeval jäin – Cap3000. Pidi olema siinse ümbruskonna suurim ostukeskus, aga jäi nii suuruselt kui poodide arvult Tallinna suurimatele keskustele päris palju alla. Seejärel olime rannas, mängisime liiva kuumuse tõttu ainule väheke võrkpalli, ujusime, ostsime süüa ja läbi päev oligi.

Hommikul üritasin ka juuskuris käia, aga järjekorras oli enne mind 4 inimest, seega loobusin. Arvatavasti leidsin kõige odavama kohaliku juuksuri ülesse, lõikuse hind oli seal meestele 10 eurot.

Lisainfoks veel, et ilmateate kohaselt on siin merevee temperatuur 28 kraadi ringis, õhutemperatuur on kogu aja olnud 30+ kraadi.

Mõned pildid eilsest:

 

Lisaks avastasin alles eile, et mu toa laes elab esmapilgul 5 sellist ämblikku (pluss mõned elavad ka aknaraami peal/sees).

hämähäkki mökki
hämähäkki mökki

One thought on “Ametlik osa meie jaoks läbi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *