Tiimide moodustamise lõpp, Jamie Cullum

Esimesed kaks argipäeva on mõlemad alanud 7:45 sellega, kui videos nähtav mees oma rongiga kõigepealt ühes suunas ja siis 5 minuti pärast tagasi teises suunas sõidab.

Ametlikul üritusel oli täna tiimide lõplik paika panemine. Meie tiimis on nüüd neli eestlast ja üks inglismaal elav vene päritolu tüdruk, kes veel alloleva pildi peale ei jõudnud.

Eestlastest tiimiliikmed
Eestlastest tiimiliikmed (Foto: Liisi Sepp)

Päeval töötasime tiimide moodustamisega ning idee lõpliku väljavalimisega. Lõplikuks valitud ideeks osutus WeBothLike kohtumismängu app.

Õhtupoole korraldati üritus nimega “Scavenger Hunt”, mille raames pidime mõningaid Nice vaatamisväärsusi külastama. Üritus jäi kahjuks üsnagi lühikeseks kuna kestis ainult võitja väljaselgitamiseni, mis juhtus päris kiiresti.

Nice’s toimub hetkel ka suur Jazzfestival ja iga päev esineb vanalinnas erinevaid kuulsaid artiste. Kuna põhimõtteliselt on pileti ostnud külastajad ja kontsert piiratud niisama möödujatest ainult õhuhkese madala seinaga, siis oli ka seinte taga palju kuulajad ja pealtvaatajaid, kes soovisid täna esinenud Jamie Cullum’it oma silmaga näha ja kõrvaga kuulata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *